Oferujemy montaż nowych instalacji telewizji satelitarnych jak również naprawę i ustawienie zamontowanych już anten. Przerwy w odbiorze spowodowane lekkim deszczem lub wiatrem?

Posiadamy specjalistyczny miernik sygnału za pomocą którego potrafimy ocenić możliwość odbioru w danym miejscu. Zakładamy anteny dvbt i osprzęt (wzmacniacze, tunery) sprawdzonych producentów.

 

Oferujemy: montaż telewizorów na uchwytach naściennych, konfiguracja SmartTV, Multiroom, podłączanie i strojenie dekoderów oraz inne usługi związane z odbiorem telewizji.

 

 

Przywieziemy i zamontujemy odpowiedni i sprawdzony sprzęt. Oferujemy kompleksową instalację i ustawienie anten naziemnych DVBT. Mierzymy poziom sygnału za pomocą profesjonalnego miernika oraz posiadamy doświadczenie z rozkładem sygnału naziemnego w regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić szansę na odbiór przed rozpoczęciem montażu. Wiemy jakie zastosować rozwiązania przy zakłóceniach, przykładowo nadajnikami

 

Na wykonane usługi (montaż, ustawienie anteny: satelita i cyfrowa naziemna dvbt, zainstalowany monitoring) dajemy gwarancję.