aktualizacja nawigacji gps

Aktualizacja nawigacji GPS. Zadzwoń do nas i umów się na usługę aktualizacji map i oprogramowania Instalujemy mapy do nawigacji TOMTOM, MIO, BECKER, GOCLEVER, AUTOMAPA, IGO

Aktualizacja nawigacji gps

Duża część producentów sprzedaje swoje nawigację i inne urządzenia bez możliwości darmowej aktualizacji w takim przypadku aby w pełni cieszyć się urządzeniem należy zarejestrować produkt na stronie i sprawdzić czy producent dla naszego modelu ma przynajmniej jedną darmową aktualizację.

W takim przypadku użytkownik śmiało może w prosty sposób samemu wykonać aktualizację w przeciwnym wypadku warto skontaktować się z naszym serwisem i dopytać o możliwość wykonania takiej usługi. Najczęściej zdarza się iż większość urządzeń w krótkim czasie jesteśmy w stanie zaktualizować. Najszybciej można wykonać aktualizację map z urządzeniami z systemem Windows CE. Na takim urządzeniu z łatwością możemy zainstalować oprogramowanie takich firm jak: Automapa, IGO, MIO map.

Na naszym rynku pojawiają się także urządzenia marki tomtom gdzie nie mamy już tak dużej swobody wyboru oprogramowania i jesteśmy skazani na mapy jednego producenta.

W takim przypadku możemy wspomagać się dużą częścią darmowych aktualizacji oferowanych przez producenta. na stronie tomtom w szybki sposób możemy sprawdzić obecną wersję map i oprogramowania możemy sprawdzić jaka jest pojemność map które chcielibyśmy mieć zainstalowanie na naszym urządzeniu. Często klienci pytają o możliwość instalacji map na karcie pamięci co jest dużo szybsze i wygodniejsze przy instalacji.

W chwili obecnej prawie wszystkie urządzenia posiadają taką możliwość. Jest to najbezpieczniejsza forma instalacji oprogramowania ponieważ w przypadku instalacji na samym urządzeniu istnieje ryzyko iż może wystąpić błąd instalacji. Wtedy nasza nawigacja-gps zostanie zablokowana i nie będziemy mogli w prosty sposób cofnąć skutków takich działań.

W takich przypadkach nasz serwis służy pomocą i w większości takich wypadków jesteśmy w stanie pomóc. Każdy użytkownik który nie czuje się na siłach przy aktualizacji swojego urządzenia powinien skorzystać z usług profesjonalnego serwisu.

 

Jeśli masz pytania zadzwoń i zapytaj o nawigacjĘ-GPS